دریافت مقالات از ژورنال ها و کنفرانس ها

دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی به دلیل دور بودن از مرکز و عدم دسترسی به کافی نت دانشکده، در تامین کتب، مقالات و ژورنالهای فارسی و انگلیسی مورد نیاز خود دچار مشکل بودند که با معرفی این سایت امیدواریم این مشکل نیز حل شود.

————-

دریافت رایگان مقالات علمی

انجمن گيگا پي پر يك جامعه مجازي كاملاً خودجوش متشكل از هشت هزار استاد دانشگاه و دانشجو از سراسر کشور مي باشد. اين انجمن تنها يك هدف را دنبال مي كند و آن رفع نياز علمي دانشگاهيان كشور و اعتلاي علمي ايران عزیزمون است. همه اعضا با هر نوع سليقه و طرز تفكري در اين انجمن تنها به فكر حل مسائل علمي و رفع نياز علمی همكاران و ديگر اعضا مي باشند.اين انجمن رايگان بوده و به هيچ سازمان و گروه خصوصي يا ارگان دولتي وابسته نمي باشد. پس از ثبت نام برای دریافت مقالات و ارائه درخواست خود باید از طریق قسمت درخواستها سفارش خود را مطرح کنید.

ورود و ثبت نام سایت گیگا پیپر (مرجع دانلود مقالات و کتب علمی)

دریافت مقاله از سایت گیگاپیپر

این سایت دارای بخشهای مختلفی میباشد و قوانین خاص خود را دارد. به عنوان مثال محدودیت پیشفرض ۵ مقاله در روز و یا ۲۰ مقاله در ماه.

در ابتدا ممکن است کارکردن با سایت معرفی شده کمی مشکل باشد که پس از کمی فعالیت در آن به نحوه کارکرد آن به خوبی آشنا خواهید شد و نیازهای علمی خود را از طریق آن برطرف خواهید نمود.

آموزش ویدئویی درخواست مقاله در گیگاپیپر

آموزش درخواست مقاله

راهنمای بخشهای اصلی سایت و بخش سوالات متداول

تمامی حقوق محفوظ است .