پیگیری فعال سازی حساب کاربر در انجمن

در صورتی که طبق قوانین انجمن گفتگوی دانشجویان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز با مشخصات واقعی خود ثبت نام کرده اید اما هنوز حساب کاربری شما فعال نشده است و یا حساب شما مسدود شده است لطفا تصویر کارت دانشجویی خود و نام کاربری خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمایید تا نسبت به بررسی فعالسازی حساب شما اقدام شود. لطفا پیش از ارسال درخواست، مجددا توافقنامه و قوانین استفاده از این انجمن را با دقت مطالعه فرمایید

حساب کاربری برخی از اعضا در حال حاضر تایید نخواهد شد و در آینده پس از تغییر سیاستهای انجمن و راه اندازی بخشهای عمومی از طریق ایمیل طی اطلاعیه ای این دسترسی به آنها اطلاع داده می شود. این افراد فعلا عضویتشان تایید نخواهد شد اما سوابقشان در انجمن محفوظ خواهد بود تا در اطلاع رسانی های آتی سایت حضور داشته باشند:

– دانشجویان گرایشهای غیر از کامیپوتر و IT هم در مقطع کارشناسی و هم کارشناسی ارشد
– دانشجویان دانشگاه های دیگر
– افراد عادی و غیر دانشجو
– افرادی که قوانین انجمن را رعایت نکرده باشند مثلا در فرم ثبت نام اطلاعات اشتباه و غیر واقعی وارد کرده اند.

تمامی فیلدها باید تکمیل و تصویر کارت دانشجویی نیز به صورت فایل تصویری تا حداکثر ۵۰۰ کیلوبایت ضمیمه شود. تصویر ارسالی تنها برای تایید هویت کاربر بوده و به صورت عمومی ذخیره نخواهد شد. برای تهیه تصویر کارت میتوانید از دوربین تلفن همراه خود نیز استفاده کنید. از این فرم میتوانید برای ارتباط با مدیریت در خصوص سایر مسایل مرتبط با انجمن گفتگو نیز استفاده نمایید.

*ارائه شماره دانشجویی الزامی نیست و می توانید قسمت شماره دانشجویی خود را از روی عکس کارت دانشجویی خود پاک کنید و آن قسمت را مخفی کنید.

نام کاربری در انجمن گفتگو

نام و نام خانوادگی

ایمیل شما (الزامی)

تصویر کارت دانشجویی (الزامی)

توضیحات (اختیاری)

تمامی حقوق محفوظ است .