خدمات ترجمه

بخش ترجمه وب سایت با همکاری تعدادی از بهترین مترجمان مجرب در حوزه های تخصصی مختلف و با هزینه های مناسب در کوتاه ترین زمان  ترجمه های شما را انجام خواهد داد. در حال حاضر ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی توسط این مجموعه انجام میشود که در آینده ممکن است سایر زبانهای مطرح مانند فرانسه، آلمانی و اسپانیایی نیز به سرویس های ترجمه این سایت اضافه شود.

مترجمین محترم نیز می توانند برای همکاری در بخش ترجمه از بخش تماس با ما درخواست خود را مطرح نموده تا در لیست مترجمین قرار بگیرند.

برای ثبت ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی در وب سایت ترجمه کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید .لطفا کلیه موارد را تکمیل کنید تا درخواست ترجمه انگلیسی یا درخواست ترجمه فارسی به درستی در سیستم ثبت شود. ترجمه هایی که از طریق این سایت ارسال میشود شامل تخفیف دانشجویی نیز خواهد بود.

چند دقیقه پس از ثبت سفارش ایمیل، متن شما بررسی میشود و پیش فاکتور برای شما ارسال میشود و پس از واریز وجه و اعلام آن سفارش تایید و ترجمه آغاز میشود.

* لطفا جهت اطمینان از دریافت ایمیل خود قسمت Spam/Bulk ایمیلتان را نیز بررسی کنید و در صورتی که در ایمیل دریافتی به عنوان Spam شناخته شده بود آن را Not Spam نمایید.

توجه: سفارشات کمتر از ۵ صفحه پذیرفته نمی شوند.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیک (الزامی)

تلفن تماس (موبایل)

نوع ترجمه (الزامی)

متن در چه زمینه علمی میباشد؟ (الزامی)

توضیح درباره ترجمه

آپلود فایل ترجمه

آپلود فایل ترجمه دوم

در صورت بروز مشکل و یا برای ارسال فایلهای حجیم میتوانید مستقیما به نشانی ایمیل translate[at]svus.ir آن را ارسال نمایید.

نکات بسیار مهم در ثبت درخواست ترجمه :

  • در ثبت درخواست ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی از طریق فرم آدرس ایمیل خود را با دقت وارد نمایید .
  • در صورتی که بیش از یک فایل ارسال خواهید کرد به صورت آرشیو ارسال نمایید .
  • هنگام ارسال فرم صبور باشید تا فرم به درستی در سیستم ترجمه ثبت شود .
  • اطلاعات خواسته شده را با دقت کافی و به صورت صحیح وارد نمایید .

 نکاتی در مورد فاکتور ترجمه :

فاکتور ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی پس از بررسی متن برای شما ارسال میشود و ترجمه شما پس از تایید و واریز وجه و اطلاع رسانی آغاز خواهد شد. در فاکتور ارسالی هزینه ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی و همچنین زمان تحویل ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی درج گردیده است. جهت ثبت درخواست ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی می بایست ابتدا هزینه مرتبط با سرعت ترجمه انگلیسی و ترجمه فارسی و همچنین کیفیت مورد نظر در ترجمه انگلیسی یا ترجمه فارسی را انتخاب نموده و سپس اطلاعات خواسته شده را در بخش مربوطه تکمیل نمایید.

 سفارشی سازی ترجمه انگلیسی یا ترجمه فارسی :

در صورتی که در ترجمه انگلیسی یا ترجمه فارسی متن انگلیسی یا متن فارسی خود تمایل دارید نکات خاصی رعایت شود و یا از لغات تخصصی با معانی مشخص  در ترجمه انگلیسی یا ترجمه فارسی متن تان استفاده گردد در بخش توضیحات فاکتور ترجمه می توانید تمامی توضیحات مرتبط با ترجمه انگلیسی یا ترجمه فارسی را برای مترجم متن تان اعلام نمایید تا مطابق با سلیقه و خواسته شما ترجمه انگلیسی یا ترجمه فارسی متن تان انجام شود .

 هزینه های بسیار مناسب ترجمه :

هزینه ترجمه همواره دغدغه ای برای مخاطبان خدمات ترجمه آنلاین می باشد . هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی و هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی بایستی به گونه ای باشد که دانشجویان وب سایت به راحتی بتوانند از تمامی سرویس های معتبر و رسمی استفاده نمایند . در تعیین سقف هزینه های خدماتی به گونه ای تعرفه ها را تعریف نموده ایم که هم مشتری خود را در این تعامل تجاری برنده بداند و از سویی مترجم نیز با رعایت انصاف خود را برنده این رابطه تجاری بداند. هزینه خدمات ترجمه تخصصی در هر دو واحد ترجمه انگلیسی به فارسی یا واحد ترجمه فارسی به انگلیسی متناسب با معدل تعرفه های خدماتی کشوری تعیین می شود . تخمین هزینه بر حسب تعداد کلمات می باشد .

 

مطابق تعرفه اعلامی ، هزینه ترجمه هر یک صفحه انگلیسی به فارسی 3500 تومان به صورت دست نویس تعیین گردیده است. بدین ترتیب هر صفحه استاندارد 350 کلمه برای متن مبدا در نظر گرفته و هزینه خدمات از تاریخ 1391/1/2 به شرح زیر می باشد :

  • ترجمه انگلیسی به فارسی فوری : هر صفحه ترجمه و تایپ 4500 تومان

  • ترجمه انگلیسی به فارسی معمولی : هر صفحه ترجمه و تایپ 3500 تومان

  • ترجمه انگلیسی به فارسی طلایی : هر صفحه ترجمه و تایپ 5000 تومان

  • ترجمه فارسی به انگلیسی فوری : هر صفحه ترجمه و تایپ 8000 تومان

  • ترجمه فارسی به انگلیسی معمولی : هر صفحه ترجمه و تایپ 7000 تومان

  • ترجمه فارسی به انگلیسی طلایی : هر صفحه ترجمه و تایپ 12000 تومان

تمامی حقوق محفوظ است .