درباره نویسنده

مطالب مشابه

4 Comments

 1. 1

  rezaee

  از اطلاعات ناقص و کامل شما متشکرم اطلاعاتی که شما دادید صرفا یک تم میشه از اون بیرون اورد … واقعا با چشم داشت این مزایای عالی که گذاشتید ! مگر ادم خیلی بیکار باشه 
  بدون هزینه این کار ها را انجام بده  چون گرافیست ها که مد نظر شماست یا گرافیست نما هستند یا … به هر حال شما استاد هستید 

  پاسخ
  1. 1.1

   Armin

   سلام
   با توجه به فرصت اعلام شده دقیقا هدف هم فعلا همین هست که تم کلی تهیه شود و بعد از انتخاب تمها اطلاعات جزئی تر در آنها قرار بگیرد.
   ضمنا این فعالیت یک فعالیت دانشجویی است و این صفحه برای آپدیت اخبار این بخش تهیه شده است. فراخوان اصلی از طریق ایمیل به گیرندگان مرتبط (دانشجویان همین دانشکده) اعلام شده و از آنها خواسته شده است اطلاعاتی که در این صفحه به روز رسانی می شود را لحاظ کنند.
   اطلاعاتی از قبلی:
   نام سایت، ایمیل، تلفن دبیرخانه، زیرمحورها، تاریخ ها و … به مرور تصویب و به اطلاع ما می رسد.
   مزایا و … توسط ما تعیین نشده است، ما هم استاد نیستیم، کار کنفرانس هم در حال حاضر به صورت مشارکتی و فقط توسط دانشجویان علاقمند اجرا می شود. برای همه از جمله خود من و سایر اعضای تیم فقط پول جزء مزایا نیست و ارزشها و اهداف مهمتر دیگری هم وجود دارد.
   امید اینکه در حد همین امکاناتی که در اختیار داریم بهترین نتیجه حاصل شود.

   پاسخ
   1. 1.1.1

    rezaee

    سلام
    اگر اینطور هست که می فرمایید پس ، خدا قوت .
    کار دانشجویی با کاری که یک استاد میخواد بکنه فرق داره و مخاطبان بنده اساتید بودند و من شناخت اولیه از کار شما و تیم دانشجویی و اساتیدتون ندارم  همینطور اتفاقی به این سایت برخورد کردم و چون نوشته دانشگاه شیراز از گرافیست ها و…..دعوت بعمل می اورد  فکر کردم بصورت فراخوان دانشگاه بوده که جای سوال داشت و ظاهرا اینطور که شما فرمودید فراخوان تیمی و دانشجویی است که به احتمال زیاد در این همایش نیز مانند سایر همایش ها که دانشجویان عزیز در دانشگاه ها برگزار می نمایند اساتید حمایت مالی و اجرایی ندارند و زحمات نیز بر دوش برخی دانشجویان می باشد امیدوارم به نتیجه مطلوب برسید
    موفق باشید

    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     Armin

     منظورم از ما (نویسنده مطالب این سایت) و مجریان این بخش از کار بود که توسط دانشجوها هست. مثل هر کنفرانس معتبر دیگه بخشهای علمی و تخصصی توسط اساتید مدیریت و اجرا میشه و تیم این کنفرانس هم با حضور اساتید و دانشجویان در کنار هم مشغول تلاش هستند. ارتباط دانشجوهای این دانشکده از طریق فضای مجازی هست و خبررسانی ها به همین روش ها انجام میشه. غیر از ۵ نفر گرافسیتی که با ما همکاری دارن ممکنه دانشجویان دیگه هم این توانمدی رو داشته باشن و باید این فرصت در اختیارشون باشه.
     به هر حال کمک و راهنمایی داشته باشید خوشحال میشیم از نظرات شما استفاده کنیم. ممنون از حضورتون در سایت 

     پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است .